Nauczyciel przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu. Okazało się, że jest również radnym

Październik 04 2017
Nauczyciel przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu.

Z ustaleń portalu Onet.pl wynika, że nauczyciel ze szkoły podstawowej w Porytem przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu. Kiedy dyrekcja szkoły wezwała policję, okazało się, że mężczyzna jest również radnym.

busy do holandii

Jak podaje Radio Białystok, Zbigniew T., nauczyciel ze szkoły podstawowej w Stawiskach w powiecie kolneńskim w województwie podlaskim miał przyjść do pracy pod wpływem alkoholu.

Dziwne zachowanie nauczyciela zauważyła jeszcze przed rozpoczęciem lekcji dyrektor szkoły. Kobieta powiadomiła o sprawie policję. – Nasza interwencja sprowadziła się do udzielenia pomocy pani dyrektor, na której to prośbę interweniowaliśmy w tej szkole – powiedziała w rozmowie z portalem Onet.pl Joanna Makarewicz z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.

Funkcjonariusz policji, który przyjechał do szkoły miał przy sobie urządzenie alcoblow, które pokazuje, czy dana osoba znajduje się pod wpływem alkoholu.

Alcoblow nie wskazuje jednak ile promili we krwi ma dana osoba. – Kiedy nasz nauczyciel został przebadany przy pomocy urządzenia, okazało się, że był pod wpływem alkoholu – powiedziała dyrektorka szkoły podstawowej.Z informacji Radia Białystok wynika, że nauczyciel miał zostać zwolniony ze szkoły za porozumieniem stron.

źródło: wprost

Write a Reply or Comment

Witam, w czym mogę pomóc? :)